DUK Online 2024 bude prebiehať od 3. júla do 21. augusta

Aj toto leto prinášame deťom plno nových vedomostí

Prihláste ich na Detskú Univerzitu Komenského Online 2024.

DUK Online prebieha každú stredu od 3. júla do 21. augusta.

Informácie o DUK Online 2024

Ahojte milé deti aj rodičia, aj tento rok vám DATALAN prináša možnosť študovať online a získať diplom absolventa Detskej Univerzity Komenského Online. Na prázdninovú online univerzitu sa každý rok hlásia stovky detí, ktoré lákajú nielen zaujímavé a netradičné témy prednášok, ale aj možnosť vidieť a počúvať univerzitného profesora.

Študovať môže ktokoľvek odkiaľkoľvek, zo Slovenska aj zahraničia – stačí na to len počítač, internet a chuť vzdelávať sa. Štúdium je každoročne pre deti bezplatné a jedinou podmienkou je vek od 9 do 17 rokov.

Na deti aj toto leto čakajú skutočne zaujímavé, ale aj zábavné videoprednášky a špičkoví prednášajúci, ktorí sa s nimi podelia o svoje bohaté znalosti. Online univerzita je jedinečná príležitosť dozvedieť sa jednoduchou online formou mnoho netušených faktov z rôznych vedných disciplín.

Deti si môžu novozískané vedomosti overiť hneď v online skúšobných testoch. Absolventmi univerzity a hrdými majiteľmi univerzitného diplomu sa stanú tí študenti, ktorí si pozrú aspoň 5 z 8 videoprednášok a úspešne absolvujú aspoň 5 z 8 testov.

S DUK Online 2024 využijete nielen prázdniny, ale aj čas za počítačom naplno a užitočne

Štúdium je bezplatné a každoročne ho organizuje spoločnosť DATALAN, v partnerskej spolupráci s Divadlom Aréna a Univerzitou Komenského. Prístupné je na webe dukonline.sk počas celých letných prázdnin.

Prihlásenie

Zaregistruj sa na www.duk.sk a študuj online.

Priebeh

Počas DUK Online 2024 odznie spolu 8 prednášok, ktoré budú každú stredu vysielané na www.stream.duk.sk

Výsledky

Ako sa stať úspešným absolventom Detskej Univerzity Komenského Online 2024?

BONUS

Pridaj sa k stovkám malých študentom aj ty. Nebude ťa to stáť nič ale dá ti to naozaj veľa – nových vedomostí, zábavy, zážitkov aj kamarátov.

Partneri

Detská Univerzita Komenského Online 2024

DATALAN © 2024

Detská Univerzita Komenského Online 2021