Aj toto leto prinášame deťom plno nových vedomostí

Prihláste ich na Detskú Univerzitu Komenského Online 2021.

DUK Online prebieha každú stredu od 7. júla do 30. augusta.

Informácie o DUK Online 2021

Ahojte milé deti aj rodičia, aj tento rok vám DATALAN prináša možnosť študovať online a získať diplom absolventa Detskej Univerzity Komenského Online. Na prázdninovú online univerzitu sa každý rok hlásia stovky detí, ktoré lákajú nielen zaujímavé a netradičné témy prednášok, ale aj možnosť vidieť a počúvať univerzitného profesora.

Študovať môže ktokoľvek odkiaľkoľvek, zo Slovenska aj zahraničia – stačí na to len počítač, internet a chuť vzdelávať sa. Štúdium je každoročne pre deti bezplatné a jedinou podmienkou je vek od 9 do 14 rokov.

Na deti aj toto leto čakajú skutočne zaujímavé, ale aj zábavné videoprednášky a špičkoví prednášajúci, ktorí sa s nimi podelia o svoje bohaté znalosti. Online univerzita je jedinečná príležitosť dozvedieť sa jednoduchou online formou mnoho netušených faktov z rôznych vedných disciplín. Deťom sa exkluzívne prihovorí aj Minister zahraničných vecí SR Ing. Ivan Korčok.

Deti si môžu novozískané vedomosti overiť hneď v online skúšobných testoch a získavať tak za štúdium body. Absolventmi univerzity a hrdými majiteľmi univerzitného diplomu sa stanú tí študenti, ktorí si pozrú aspoň 5 z 8 videoprednášok a úspešne absolvujú aspoň 5 z 8 testov.

S DUK Online 2021 využijete nielen prázdniny, ale aj čas za počítačom naplno a užitočne!

Štúdium je bezplatné a každoročne ho organizuje spoločnosť DATALAN, v partnerskej spolupráci s Divadlom Aréna a Univerzitou Komenského. Prístupné je na webe dukonline.sk počas celých letných prázdnin.

Prihlásenie

Zaregistruj sa na www.duk.sk a študuj online.

Priebeh

Počas DUK Online 2021 odznie spolu 8 prednášok, ktoré budú každú stredu vysielané na www.stream.duk.sk

Výsledky

Ako sa stať úspešným absolventom Detskej Univerzity Komenského Online 2021?

BONUS

Pridaj sa k stovkám malých študentom aj ty. Nebude ťa to stáť nič ale dá ti to naozaj veľa – nových vedomostí, zábavy, zážitkov aj kamarátov.

Partneri

Detská Univerzita Komenského Online 2021

7. Júla do 25. Augusta

DATALAN © 2021